Odda

Eitrheimsvegen 146, 5750 Odda

odda@lassenteret.no

417 00 095

Låssenteret HGL AS
(tidligere Hardanger Glass & Lås AS)

Inger Mari Raaen
Avdelingsleder

inger.raaen@lassenteret.no
992 17 070

Thor-André Aase
Selger / Fagansvarlig

thor-andre.aase@lassenteret.no
995 87 070

Jostein Kaland
Prosjektleder glass

jostein.kaland@lassenteret.no
992 18 461

Tom Richard Maage
Prosjektleder lås

tom.maage@lassenteret.no
960 40 138

Roger André Jensen
Prosjektleder port

roger.andre.jensen@lassenteret.no
959 67 924

Chantal Kooyman
Butikkansvarlig

chantal.kooyman@lassenteret.no
960 40 139

Thomas Herheim
Montør glass

thomas.herheim@lassenteret.no
905 45 318

Arve Ravnøy
Montør

arve.ravnoy@lassenteret.no
948 23 231

Alf Arne Hauso
Montør

alf.hauso@lassenteret.no
476 65 223

Mads Eilhelmsen Langva
Montør

mads.langva@lassenteret.no
930 41 671

Vincent Simon Fredrik Carlsen
Montør

vincent.carlsen@lassenteret.no
900 88 004

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank