låssenteret heikki bruvik

Hekki Bruvik

Fjøsangerveien 213, 5073 Bergen

heikki-bruvik@lassenteret.no

417 00 077

Våre ansatte

Fabian Bruvik
Avdelingsleder

fabian.bruvik@lassenteret.no
908 04 114

Stian Lund Bruvold
Serviceleder

stian.bruvold@lassenteret.no
969 02 656

Kristoffer Bruvik
Montasjeleder

kristoffer.bruvik@lassenteret.no
922 59 678

Benjamin Thorgersen
Prosjektleder

benjamin.thorgersen@lassenteret.no
958 09 299

Ivan Unneland Weiseth
Prosjektleder

ivan.weiseth@lassenteret.no
911 13 929

Kasper Netland Larsen
Prosjektleder

kasper.larsen@lassenteret.no
976 92 640

Arve Sognefest
Prosjektleder

arve.sognefest@lassenteret.no
482 03 853

Heikki Bruvik
Prosjektleder

heikki.bruvik@lassenteret.no
952 54 999

Remi Walle
Prosjektleder

remi.walle@lassenteret.no
915 96 948

Linda Anderssen
Butikkansvarlig

linda.anderssen@lassenteret.no
477 14 447

Viggo Sæbø
Lager- og innkjøpsansvarlig

viggo.saebo@lassenteret.no
958 59 007

Chris Ivan Haugland
Montør

chris.haugland@lassenteret.no
476 29 976

Anders Røgilds
Montør

anders.rogilds@lassenteret.no
480 08 145

Bjarte Torgersen
Montør

bjarte.torgersen@lassenteret.no
908 77 681

Even Aardal Markhus
Montør

even.markhus@lassenteret.no
900 93 346

Ine-Marlen Stensvoll
Montør

ine-marlen.stensvoll@lassenteret.no
902 42 039

Maciej Sieczkowski
Montør

maciej.sieczkowski@lassenteret.no
906 04 057

Mathias Kvammen Berg
Montør

mathias.berg@lassenteret.no
902 46 303

Jan Vidar Claussen
Montør

jan.claussen@lassenteret.no
476 86 964

Shiraz Dostokhail
Montør

shiraz.dostokhail@lassenteret.no
416 89 902

Mats Stølen
Montør

mats.stolen@lassenteret.no
915 15 392

Stian Kristiansen
Montør

stian.kristiansen@lassenteret.no
966 23 834

Tobias Heltne Alme
Montør

tobias.alme@lassenteret.no
966 27 848

Erik Dåvøy
Montør

erik.davoy@lassenteret.no
916 37 446

Elias Kaarevik
Lærling

elias.kaarevik@lassenteret.no
916 33 676

Erik Hagelin
Lærling

erik.hagelin@lassenteret.no
954 83 701

Lars Henrik Roan Midtsæter
Lærling

lars.midtsaeter@lassenteret.no
906 30 848

Marius Madsen
Lærling

marius.madsen@lassenteret.no
481 56 726

Torbjørn Solberg
Lærling

torbjorn.solberg@lassenteret.no
476 61 314

Veronica Myhrvold Larsen
Montør

veronica.larsen@lassenteret.no
469 03 619

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning