låssenteret bergen

Bergen Søreide

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend

bergen.soreide@lassenteret.no

417 00 100

Butikken på Låssenteret Søreide er nå kun åpen for vareutleveringer og Proff-kunder. Detaljhandel, inkludert kopiering av bilnøkler, er flyttet til Låssenteret Åsane, Kollåsveien 1, Ulset. Andre låsprodukter kan også kjøpes i vår avdeling, Låssenteret Heikki Bruvik, i Fjøsangerveien 213.

Vi beklager eventuelle ulemper dette medfører.

Våre ansatte

Christian Magnusson
Avdelingsleder

christian.magnusson@lassenteret.no
459 62 847

Jarle Aadland
Prosjektleder

jarle@lassenteret.no
970 55 302

Alf Tore Knudsen
Prosjektleder

alf.tore@lassenteret.no
970 55 308

Knut Nordvik

Knut Nordvik
Prosjektleder

knut.nordvik@lassenteret.no
417 00 112

Preben Annaniassen Hansen
Montasjeleder/Låsesmed

preben.hansen@lassenteret.no
417 00 103

Otto Børresen
Prosjektleder

otto.borresen@lassenteret.no
907 76 871

Espen Jakobsen
Salg Adgangskontroll

espen.jakobsen@lassenteret.no
417 00 115

Espen Hope
Serviceansvarlig

espen.hope@lassenteret.no
417 00 129

Sinisa Trifunovic
Låsesmed

sinisa@lassenteret.no
417 00 107

John Haugsdal
Låsesmed

john.haugsdal@lassenteret.no
924 63 255

Steffen Lundekvam
Tekniker

steffen.lundekvam@lassenteret.no
417 00 102

Sondre Skaraas Mikkelsen
Tekniker

sondre.mikkelsen@lassenteret.no
417 00 113

Lasse Andersen
Låsesmed

lasse.andersen@lassenteret.no
417 00 109

Øyvind Haaland
Tekniker

oyvind.haaland@lassenteret.no
913 80 702

Bjørn-Erik Drageset
Tekniker

bjorn-erik.drageset@lassenteret.no
417 00 117

Mads Mikal Dahl
Hjelpearbeider

mads.dahl@lassenteret.no
417 00 119

Elise Sophie Stien
Montør

elise.stien@lassenteret.no
417 00 134

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning