låssenteret bærum

Bærum

Bærumsveien 473, 1351 Rud

baerum@lassenteret.no

417 00 045

Låssenteret AS Bærum
(tidligere Trygge Rom AS)

Christoffer Viig
Avdelingsleder

christoffer.viig@lassenteret.no
906 63 915

Mikkel Myhre
Butikksjef / Konsulent

mikkel.myhre@lassenteret.no
900 66 800

Jonas Kvalen
Montasjeleder

jonas.kvalen@lassenteret.no
412 10 772

Einar Wettre
Systemansvarlig

einar.wettre@lassenteret.no
404 83 700

Jan Egil Storsveen
Salgskonsulent

jan.storsveen@lassenteret.no
918 66 413

Erik Guest
Butikkansvarlig

erik.guest@lassenteret.no
417 00 046

Marko Tomasevic
Servicetekniker / Butikkmedarbeider

marko.tomasevic@lassenteret.no
451 40 805

Otto Tøien
Servicetekniker

otto.toien@lassenteret.no
907 51 880

Niklas Purps
Servicetekniker / Butikkmedarbeider

niklas.purps@lassenteret.no
417 00 047

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning