låssenteret bærum

Bærum

Bærumsveien 473, 1351 Rud

baerum@lassenteret.no

417 00 045

Kampanjetilbud

10 % på alle kameraløsninger
i juni og juli

Les mer

Låssenteret AS kjøpte i slutten av september alle aksjene i Trygge Rom og overtok med dette driften av selskapet med umiddelbar virkning. Trygge Rom vil innen året er omme innfusjoneres i Låssenteret. Frem til dette vil selskapet ha samme organisasjonsnummer som tidligere og ha navnet Låssenteret Trygge Rom AS. Vi kommer tilbake med mer informasjon når fusjonen er gjennomført.

Har dere spørsmål til fusjonsprosessen eller andre relaterte spørsmål ikke nøl med å ta kontakt med avdelingsleder Christoffer Viig på telefon 67 80 80 80.

Christoffer Viig
Avdelingsleder

christoffer.viig@lassenteret.no
906 63 915

Mikkel Myhre
Butikksjef

mikkel.myhre@lassenteret.no
900 66 800

Barry McVey
Leder av elektroavdeling

barry.mcvey@lassenteret.no
404 86 001

Otto Tøien
Lærling

otto.toien@lassenteret.no
907 51 880

Jonas Kvalen
Montasjeleder

jonas.kvalen@lassenteret.no
412 10 772

Tommy Brandshaug
Salgskonsulent

tommy.brandshaug@lassenteret.no
900 40 443

Jan Egil Storsveen
Salgskonsulent

jan.storsveen@lassenteret.no
918 66 413

Marko Tomasevic
Servicetekniker / Butikkmedarbeider

marko.tomasevic@lassenteret.no
451 40 805

Einar Wettre
Systemansvarlig

einar.wettre@lassenteret.no
404 83 700

Lars Martin Pettersen
Systemtekniker

lars.pettersen@lassenteret.no
417 00 047

Erik Hansen
Lærling

erik.hansen@lassenteret.no
417 00 046

Bjørn Bjørnholt
Lærling

bjorn.bjornholt@lassenteret.no
417 00 047

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank