låssenteret bærum

Bærum

Skytterdalen 5, 1337 Sandvika

baerum@lassenteret.no

417 00 045

Låssenteret Bærum har flyttet til Skytterdalen 5 i Sandvika.

Lås og låsprodukter - Privat

Skytterdalen 5, 1337 Sandvika

baerum@lassenteret.no

417 00 045

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

steplock-2

Porttelefon
for borettslag

Les mer

future-proof-bg2

Kameraovervåkning
med AI-teknologi

Les mer

elektronisk lås

Mobilnøkkel for sameier,
borettslag og næringsbygg

Les mer

Låssenteret AS Bærum
(tidligere Trygge Rom AS)

Christoffer Viig
Avdelingsleder

christoffer.viig@lassenteret.no
906 63 915

Mikkel Myhre
Butikksjef / Konsulent

mikkel.myhre@lassenteret.no
900 66 800

Marko Tomasevic
Montasjeleder

marko.tomasevic@lassenteret.no
451 40 805

Einar Wettre
Systemansvarlig

einar.wettre@lassenteret.no
404 83 700

Jan Egil Storsveen
Salgskonsulent

jan.storsveen@lassenteret.no
918 66 413

Mette Charlotte Wille
Butikkmedarbeider

mette.wille@lassenteret.no
417 00 098

Otto Tøien
Servicetekniker

otto.toien@lassenteret.no
974 60 370

Martin Haugen
Lærling

haugen.martin@lassenteret.no
404 86 001

Simen Haugen
Lærling

simen.haugen@lassenteret.no
404 83 801

Olander Vaarli
Lærling

olander.vaarli@lassenteret.no
479 74 267

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning