Stavanger

Avdeling Stavanger

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

E-post: stavanger@lassenteret.no
Telefon: 417 00 030

Åpningstider: 07:00 – 15:00

Stig Falk
Avdelingsleder

stig@lassenteret.no
417 00 031

Stig Falk er avdelingsleder og har svennebrev samt 17 års erfaring.

Reidar Håland
Montasjeleder

reidar@lassenteret.no
 417 00 032

Reidar Håland er montasjeleder og godkjent låsesmed med 34 års erfaring fra bransjen.

Paal Jakobsen
Prosjektleder

paal@lassenteret.no
417 00 034

Paal Jakobsen er en erfaren prosjektleder og godkjent låsesmed.
Han har 19 års erfraing fra bransjen.

Ingrid Rege
Systemansvarlig

ingrid@lassenteret.no
417 00 035

Ingrid Rege hjelper deg med det du måtte trenge og har over 34 års erfaring.

Kenth Larsen
Assisterende montasjeleder

kenth.larsen@lassenteret.no
908 31 133

Odd Arild Eike
Prosjektleder

odd.arild@lassenteret.no
 417 00 033

Odd Arild Eike har over 30 års erfaring innen faget og er godkjent låsesmed.

Tommy Laland
Prosjektleder

tommy.laland@lassenteret.no
 907 89 398

Helge Heimdal
Butikkmedarbeider

helge.heimdal@lassenteret.no
 417 00 039

Helge Heimdal har over 40 års erfaring innen faget og hjelper deg i butikken.

Inger Brit Egeland
Butikk- og lageransvarlig

inger.egeland@lassenteret.no
476 54 632

Ann Karin Rødberg
Systemmedarbeider

ann.rodberg@lassenteret.no
476 55 831

John Robert Bjørheim
Låsesmed

john@lassenteret.no
980 23 052

John Robert Bjørheim er låsesmed med svennebrev og har over 9 års erfaring fra bransjen.

Jone Bakken
Låsesmed

jone@lassenteret.no
417 00 037

Låsesmed Jone Bakken har svennebrev og over 10 års erfaring innen faget.

Morten Y. Strømsvold
Låsesmed

morten.stromsvold@lassenteret.no
417 00 038

Morten Strømsvold er låsesmed med svennebrev og har over 15 års erfaring fra bransjen.

Caroline Ravndal
Låsesmed

caroline.ravndal@lassenteret.no
468 90 001

Caroline Ravndal er låsesmed med 3 års erfaring fra bransjen.

Hans Christian Andersen
Montør

hans.andersen@lassenteret.no
450 21 675

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
Trioving Sikkerhetsseter
nkom
startbank
startbank
miljofyrtarn