låssenteret stavanger

Stavanger

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

stavanger@lassenteret.no

417 00 030

Lås og låsprodukter - Privat

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

stavanger@lassenteret.no

417 00 030

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Våre ansatte

Tommy Laland
Avdelingsleder

tommy.laland@lassenteret.no
907 89 398

Reidar Håland
Montasjeleder

reidar@lassenteret.no
417 00 032

Paal Jakobsen
Prosjektleder

paal@lassenteret.no
417 00 034

Hege Tendenes Sivertsen
Administrasjonsmedarbeider

hege.sivertsen@lassenteret.no
417 00 035

Kenth Larsen
Prosjektleder

kenth.larsen@lassenteret.no
908 31 133

Odd Arild Eike
Prosjektleder

odd.arild@lassenteret.no
417 00 033

Inger Brit Egeland
Butikk- og lageransvarlig

inger.egeland@lassenteret.no
476 54 632

Halvard Kjærstad
Prosjektleder

halvard.kjaerstad@lassenteret.no
992 21 792

Ann Karin Rødberg
Systemmedarbeider

ann.rodberg@lassenteret.no
476 55 831

Jone Bakken
Montør

jone@lassenteret.no
417 00 037

John Robert Bjørheim
Montør

john@lassenteret.no
980 23 052

Joshua Aaron Richards
Montør

joshua.richards@lassenteret.no
934 74 955

Morten Y. Strømsvold
Montør

morten.stromsvold@lassenteret.no
417 00 038

Oddvar Høyland
Montør

oddvar.hoyland@lassenteret.no
417 00 206

Ådne Hommersand
Montør

adne.hommersand@lassenteret.no
417 00 198

Dariusz Gerstenberger
Montør

dariusz.gerstenberger@lassenteret.no
417 00 203

Kariann Austrått
Montør

kariann.austratt@lassenteret.no
417 00 208

Eirik Ravn Waldeland
Montør

eirik.waldeland@lassenteret.no
917 30 801

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning