Oslo

Avdeling Oslo

Stålfjæra 9, 0975 Oslo

E-post: oslo@lassenteret.no
Telefon: 417 00 010

Åpningstider: 08:00 – 16:00

Låssenterets avdeling i Oslo hjelper deg med alt innen lås og sikring. Høy kompetanse og lang erfaring sikrer at du får det beste resultatet når du velger oss.

Alle våre ansatte har levert plettfri uttømmende politiattest.

Vi hjelper deg å holde bygget ditt sikkert!
Kom innom i vår låsesmedbutikk eller kontakt oss for en avtale. 

Knut Kildahl
Avdelingsleder

knut@lassenteret.no
915 13 204

Knut Kildahl er avdelingsleder for avd. Oslo. Han er godkjent NL-låsesmed, har svennebrev og mesterbrev i faget og har 40 år i bransjen.

Arne Kjær
NL-låsesmed / butikk

arne@lassenteret.no
 417 00 015

Arne Kjær er vår mann i butikken, han har 29 års erfaring i låsbransjen og er godkjent NL- låsesmed.

Christian Ringnes
Låsesmed / safetekniker

christian@lassenteret.no
 994 28 530

Christian Ringnes er godkjent NL- låsesmed med spesialfelt som safetekniker, har svennebrev i låsesmedfaget og har 13 år i bransjen.

Lars Jensen
NL-låsesmed

lars@lassenteret.no
417 00 011

Lars Jensen er godkjent NL- låsesmed og er selger på sikkerhetsløsninger. Lars har 9 år i bransjen.

Marius Bratein Kjellemo
NL-låsesmed

marius.kjellemo@lassenteret.no
 417 00 012

Marius Bratein Kjellemo er sikkerhetstekniker med svennebrev i låsesmedfaget, er godkjent NL-låsesmed og har 10 år i bransjen.

Maylen Lutro
Servicekoordinator

maylen@lassenteret.no
417 00 014

Maylen Lutro er vår servicekoordinator i tillegg til administrasjon av systembestillinger og salg. Maylen har 27 år i bransjen.

Ole Walbækken
NL-låsesmed

ole@lassenteret.no
417 00 017

Ole Walbækken er sikkerhetstekniker. Ole er godkjent NL-låsesmed og har 30 år i bransjen. HMS representant for ansatte.

Steinar Jensvold
Låsesmedmester

steinar@lassenteret.no
915 68 770

Steinar Jensvold er godkjent NL- låsesmed, har mesterbrev i låsesmedfaget og har 40 år i bransjen.

Øyvind Lindås Hansen
NL-låsesmed

oyvind@lassenteret.no
417 00 013

Øyvind Lindås Hansen er sikkerhetstekniker, godkjent NL-låsesmed og har svennebrev i låsesmedfaget. Øyvind har vært i bransjen i 10 år.

Erik Jensen
Låsmontør

erik.jensen@lassenteret.no
417 00 016

Erik Jensen er sikkerhetstekniker og låsmontør. Erik har vært i bransjen siden 2011.

Thomas Johansen
Lærling

thomas.johansen@lassenteret.no
417 00 019

Thomas Johansen er lærling i låsesmedfaget med bakgrunn fra VG1 teknikk og industriell produksjon ved Strømmen videregående skole.

Anders Myhre Ekeberg
NL-Låsesmed Systemavdeling

anders.ekeberg@lassenteret.no
417 00 018

Anders Myhre Ekeberg er ansatt i systemavdelingen. Han er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 2007.

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
Trioving Sikkerhetsseter
nkom
startbank