Oslo Tveita

Avdeling Oslo Tveita

Tvetenveien 164, 0671 Oslo

E-post: tveita@lassenteret.no
Telefon: 417 00 160

Ronny Larsen
Avdelingsleder

ronny.larsen@lassenteret.no
417 00 161

Halvor Berg
Prosjektleder

halvor.berg@lassenteret.no
417 00 162

Hege Osmundsvaag
Salgs-, butikk- og lagermedarbeider

hege.osmundsvaag@lassenteret.no
417 00 163

Helge Berger
Låsmontør

helge.berger@lassenteret.no
951 81 815

Morten Hanssen
Låsmontør

morten.hanssen@lassenteret.no
913 39 590

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
Trioving Sikkerhetsseter
nkom
startbank
startbank