Oslo Kalbakken

Stålfjæra 9, 0975 Oslo

oslo.kalbakken@lassenteret.no

417 00 010

Låssenterets avdeling i Oslo hjelper deg med alt innen lås og sikring. Høy kompetanse og lang erfaring sikrer at du får det beste resultatet når du velger oss.

Alle våre ansatte har levert plettfri uttømmende politiattest.

Vi hjelper deg å holde bygget ditt sikkert!
Kom innom i vår låsesmedbutikk eller kontakt oss for en avtale. 

Våre ansatte

Lars Jensen
Avdelingsleder

lars@lassenteret.no
417 00 011

Lars Jensen er avdelingsleder. Han er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 2008.

Knut Kildahl
Låsesmedmester

knut@lassenteret.no
915 13 204

Knut Kildahl er prosjektleder. Han er godkjent NL-låsesmed, har svennebrev og mesterbrev i faget og har vært i bransjen siden 1977.

Steinar Jensvold
Låsesmedmester

steinar@lassenteret.no
915 68 770

Steinar Jensvold er prosjektleder. Han er godkjent NL- låsesmed, har mesterbrev i låsesmedfaget og har vært i bransjen siden 1976.

Arne Kjær
NL-låsesmed / butikk

arne@lassenteret.no
417 00 015

Arne Kjær er butikk- og lageransvarlig. Han er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 1988.

Odd-Anders Seim
NL-låsesmed

odd-anders.seim@lassenteret.no
417 00 209

Odd-Anders Seim er sikkerhetstekniker. Han har svennebrev i låsesmedfaget, er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 2005.

Maylen Lutro
Servicekoordinator

maylen@lassenteret.no
417 00 014

Maylen Lutro er servicekoordinator. Hun tar seg av administrasjonen, systembestillinger og salg og har vært i bransjen siden 1989.

Ole Walbækken
NL-låsesmed

ole@lassenteret.no
417 00 017

Ole Walbækken er sikkerhetstekniker. Han er godkjent NL-låsesmed og HMS-representant for de ansatte og har vært i bransjen siden 1982.

Anders Myhre Ekeberg
NL-Låsesmed Systemavdeling

anders.ekeberg@lassenteret.no
417 00 018

Anders Myhre Ekeberg har ansvar for systemavdelingen. Han er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 2008.

Øyvind Lindås Hansen
NL-låsesmed

oyvind@lassenteret.no
417 00 013

Øyvind Lindås Hansen er sikkerhetstekniker. Han har har svennebrev i både låsesmed- og tømrerfagene. Øyvind er godkjent NL-låsesmed og har vært i bransjen siden 2007.

Erik Jensen
Låsmontør

erik.jensen@lassenteret.no
417 00 016

Erik Jensen er sikkerhetstekniker. Han har svennebrev i tømrerfaget og har vært i bransjen siden 2011.

Lars Eivind Pedersen
Låsmontør

lars.pedersen@lassenteret.no
417 00 205

Lars Eivind Pedersen er låsmontør. Han har svennebrev i tak- og membrantekkerfaget og har vært i bransjen siden 2020.

Martin Johansson
Låsmontør

martin.johansson@lassenteret.no
417 00 025

Martin Johansson er låsmontør. Han har svennebrev som møbelsnekker og har vært i bransjen siden 2020.

Martin Kildahl
Lærling

martin.kildahl@lassenteret.no
417 00 012

Martin Kildahl er lærling i låsesmedfaget og har vært i bransjen siden 2019.

Thomas Johansen
Lærling

thomas.johansen@lassenteret.no
417 00 019

Thomas Johansen er lærling i låsesmedfaget og har vært i bransjen siden 2017.

Andreas Johnsen
Lærling

andreas.johnsen@lassenteret.no
417 00 199

Andreas Johnsen er lærling i låsesmedfaget og har vært i bransjen siden 2019.

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank