Molde

Fannestrandvegen 55, 6415 Molde

molde@lassenteret.no

417 00 060

Våre ansatte

Anne Britt Ulleland
Avdelingsleder

anne.ulleland@lassenteret.no
466 23 747

Rune Lillevik
Prosjektleder

rune.lillevik@lassenteret.no
404 84 633

Anne Siri Sørlie
Systemansvarlig

anne.sorlie@lassenteret.no
926 05 031

Frank Bjerkestrand
Salg / Marked

frank.bjerkestrand@lassenteret.no
928 01 019

Per Willy Kanestrøm
System- og butikkansvarlig

per.kanestrom@lassenteret.no
407 60 979

Mårten Leikarnes
Tekniker

marten.leikarnes@lassenteret.no
908 21 611

Knut-Erik Malmedal
Tekniker

knut.malmedal@lassenteret.no
969 05 901

Steinar Gravem
Tekniker

steinar.gravem@lassenteret.no
924 71 560

Kim Ashee Silnes
Tekniker

kim.silnes@lassenteret.no
455 13 822

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


    Norske Låsesmeder
    Mesterbrev
    nkom
    startbank
    startbank
    startbank