låssenteret marvik

Marvik

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

marvik@lassenteret.no

417 00 175

Lås og låsprodukter - Privat

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

marvik@lassenteret.no

417 00 175

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Våre ansatte

Stig Falk
Avdelingsleder

stig@lassenteret.no
417 00 031

Meibel Marvik
Prosjektleder

meibel.marvik@lassenteret.no
900 76 181

Iren I. Ommundsen
Prosjektleder

iren.ommundsen@lassenteret.no
906 52 906

Stein Langholm
Prosjektleder

stein.langholm@lassenteret.no
975 25 855

Espen Moen
Prosjektleder

espen.moen@lassenteret.no
926 45 212

Wenche Lea
Systemansvarlig

wenche.lea@lassenteret.no
482 11 189

Anne May Aske
Systemmedarbeider

anne.aske@lassenteret.no
971 52 221

Elsa Heldstab
Butikkansvarlig

elsa.heldstab@lassenteret.no
911 68 198

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning