Marvik

Avdeling Marvik

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

E-post: marvik@lassenteret.no
Telefon: 417 00 175

Åpningstider: 07:00 – 15:00

Elsa Heldstab
Butikkansvarlig

elsa.heldstab@lassenteret.no
911 68 198

Anne May Aske
Butikkmedarbeider

anne.aske@lassenteret.no
971 52 221

Wenche Lea
Systemansvarlig

wenche.lea@lassenteret.no
482 11 189

Iren I. Ommundsen
Systemmedarbeider

iren.ommundsen@lassenteret.no
906 52 906

Gitle Hansen
Montasjeleder

gitle.hansen@lassenteret.no
975 37 500

Leon Larsen
Prosjektleder

leon.larsen@lassenteret.no
960 41 804

Hans Olaf Myrvang
Prosjektleder

hans.myrvang@lassenteret.no
917 30 801

Stian Gilje
Prosjektleder

stian@lassenteret.no
405 12 010

Reidar Rage
Prosjektleder

reidar.rage@lassenteret.no
970 36 790

Hanna Løland
Låsesmed

hanna@lassenteret.no
401 93 991

Hanna Løland hjelper deg med adgangskontroll og har over 10 års erfaring samt svennebrev.

Marius Melkevig
Låsesmed

marius@lassenteret.no
417 00 036

Marius Melkevig er en kunnskapsrik låsmontør med 2 års erfaring fra bransjen.

Ann Karin Skurve
Lærling

ann.skurve@lassenteret.no
986 87 614

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.