låssenteret haugesund

Haugesund

Longhammarvegen 19, 5536 Haugesund

haugesund@lassenteret.no

417 00 180

Glass, hagestuer og solavskjerming

Lås og låsprodukter - Privat

Longhammarvegen 19, 5536 Haugesund

haugesund@lassenteret.no

417 00 180

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Våre ansatte

Thomas Tvedt
Avdelingsleder

thomas.tvedt@lassenteret.no
993 73 555

Anne Wee Førre
Systemavdeling / butikk

anne.forre@lassenteret.no
995 66 551

Martin Hansen
Montasjeleder

martin.hansen@lassenteret.no
938 08 871

Nicholas Syvertsen
Prosjektleder

nicholas.syvertsen@lassenteret.no
907 16 366

Kine Andrea Flygansvær
Butikkmedarbeider

kine.flygansvaer@lassenteret.no
415 95 910

Jan Sigve Knutsen
Tekniker

jan.knutsen@lassenteret.no
950 05 867

Paul Sondre Selvåg
Tekniker

paul.selvag@lassenteret.no
948 72 556

Evaldas Kupsys
Montør

evaldas.kupsys@lassenteret.no
992 18 412

Magnus Risanger Stampfl
Montør

magnus.stampfl@lassenteret.no
920 33 059

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning