Gjøvik

Strandgata 40, 2821 Gjøvik

gjovik@lassenteret.no

417 00 145

Iver Edvard Tallerud
Avdelingsleder

iver.tallerud@lassenteret.no
912 42 280

Andreas Aslaksen
Prosjektleder

andreas.aslaksen@lassenteret.no
416 12 219

Fredrik Blunck Eriksen
Prosjektleder

fredrik.eriksen@lassenteret.no
466 22 989

Bjarte Røysing
Selger

bjarte.roysing@lassenteret.no
970 86 979

Ståle Lilleøren
Selger

stale.lilleoren@lassenteret.no
970 12 686

Pål Ringvold
Lager- og montasjeleder

pal.ringvold@lassenteret.no
408 00 231

Stian Paulsen
Servicetekniker

stian.paulsen@lassenteret.no
417 00 146

Bjørn Aas
Tekniker

bjorn.aas@lassenteret.no
974 25 424

Espen Andersen
Tekniker

espen.andersen@lassenteret.no
953 33 772

Evgueniy Zhdanov
Tekniker

evgueniy.zhdanov@lassenteret.no
458 36 463

Hans Morten Kyseth
Tekniker

hans.kyseth@lassenteret.no
958 43 230

Arve Osmark
Tekniker

arve.osmark@lassenteret.no
957 26 295

Johnny Antonsen
Tekniker

johnny.antonsen@lassenteret.no
948 05 189

Trond Engebretsen
Tekniker

trond.engebretsen@lassenteret.no
977 35 750

Simen Johansen
Lærling – låsesmed

simen.johansen@lassenteret.no
482 99 282

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank