låssenteret fredrikstad

Fredrikstad

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebak

fredrikstad@lassenteret.no

417 00 140

Våre ansatte

Patrick Andersen
Avdelingsleder

patrick.andersen@lassenteret.no
411 60 441

Roger Jensen
Prosjektleder

roger.jensen@lassenteret.no
416 18 767

Thomas Helland
Prosjektleder

thomas.helland@lassenteret.no
462 19 919

Lene Finstad
Servicekoordinator

lene.finstad@lassenteret.no
974 36 827

Emilie Homstvedt
Servicetekniker

emilie.homstvedt@lassenteret.no
417 00 142

Joakim Sanna
Servicetekniker

 joakim.sanna@lassenteret.no
 417 00 141

Bilde for HMS

Joakim Hoel
Servicetekniker

joakim.hoel@lassenteret.no
413 18 134

Joakim Houmb

Joakim Houmb
Servicetekniker

joakim.houmb@lassenteret.no
488 45 560

Martin Skjørberg
Montør

martin.skjorberg@lassenteret.no
940 83 179

Thomas Sølvberg
Prosjektleder

thomas.solvberg@lassenteret.no
940 80 233

Julian Henden Kvalvåg
Prosjektleder

julian.kvalvag@lassenteret.no
406 01 223

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank