låssenteret fredrikstad

Fredrikstad

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebak

fredrikstad@lassenteret.no

417 00 140

Lås og låsprodukter - Privat

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebak

fredrikstad@lassenteret.no

417 00 140

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Kampanjedager hos Låssenteret

Elleville tilbud på elektroniske låser, hyttesikring og utskiftning av låssystem for borettslag!

Les mer

Våre ansatte

Patrick Andersen
Avdelingsleder

patrick.andersen@lassenteret.no
411 60 441

Thomas Helland
Prosjektleder

thomas.helland@lassenteret.no
462 19 919

Steinar Hagen

Steinar Hagen
Prosjektleder

steinar.hagen@lassenteret.no
406 01 223

Martin Skjørberg
Montør

martin.skjorberg@lassenteret.no
940 83 179

Emilie Homstvedt
Servicetekniker

emilie.homstvedt@lassenteret.no
417 00 142

Joakim Sanna
Servicetekniker

 joakim.sanna@lassenteret.no
 417 00 141

Bilde for HMS

Joakim Hoel
Servicetekniker

joakim.hoel@lassenteret.no
413 18 134

Lars Røseth

Lars Røseth
Servicetekniker

lars.roseth@lassenteret.no
417 00 143

John Rune Polanscak
Servicetekniker

john.polanscak@lassenteret.no
488 45 660

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning