Låssenteret follo

Follo

Haugenveien 27, 1423 Ski

follo@lassenteret.no

417 00 120

Kampanjetilbud

Kampanje på
komplette låssystemer

Les mer

Våre ansatte

Morten Mellbye
Avdelingsleder

morten.mellbye@lassenteret.no
900 27 870

Jonny Jensen
Prosjektleder

jonny.jensen@lassenteret.no
477 08 525

Connie Hoffmann Olsen
Montasjeleder, butikk- og systemansvarlig

connie.olsen@lassenteret.no
473 11 672

Henrik Kristoffer Horsle
Prosjektleder

henrik.horsle@lassenteret.no
417 00 125

Raymond Henningsen
Prosjektleder

raymond.henningsen@lassenteret.no
417 00 124

Arild Furuberg
Serviceansvarlig

arild.furuberg@lassenteret.no
417 00 121

Øyvind Olsen
Montør

oyvind.olsen@lassenteret.no
938 01 666

Bjørn Haukedalen
Montør

bjorn.haukedalen@lassenteret.no
417 00 127

Anders Hestnes
Montør

anders.hestnes@lassenteret.no
417 00 123

Bjørnar Mørk
Montør

bjornar.mork@lassenteret.no
902 66 844

Mathias Melgård Baardseng
Lærling

mathias.baardseng@lassenteret.no
417 00 126

Camilla Linnestad Borgerød
Montør

camilla.borgerod@lassenteret.no
465 46 748

Thomas Andre Halden
Montør

thomas.halden@lassenteret.no
923 72 882

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning