Follo

Haugenveien 27, 1423 Ski

follo@lassenteret.no

417 00 120

Våre ansatte

Jonny Jensen
Avdelingsleder

jonny.jensen@lassenteret.no
477 08 525

Jarle Andresen
Prosjektleder

jarle.andresen@lassenteret.no
977 15 406

Connie Hoffmann Olsen
Butikk- og systemansvarlig

connie.olsen@lassenteret.no
473 11 672

Patrick Andersen
Prosjektleder

patrick.andersen@lassenteret.no
411 60 441

Christoffer Fangan Røvang
Låsmontør

christoffer.rovang@lassenteret.no
417 00 121

Jonny Trøen
Låsmontør

jonny.troen@lassenteret.no
417 00 122

Bjørnar Mørk
Låsmontør

bjornar.mork@lassenteret.no
902 66 844

Anders Hestnes
Låsmontør

anders.hestnes@lassenteret.no
417 00 123

Øyvind Olsen
Låsmontør

oyvind.olsen@lassenteret.no
938 01 666

Raymond Henningsen
Prosjektleder

raymond.henningsen@lassenteret.no
417 00 124

Henrik Kristoffer Horsle
Låsmontør

henrik.horsle@lassenteret.no
417 00 125

Knut Gundersen
Prosjektleder

knut.gundersen@lassenteret.no
993 77 531

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank