Låssenteret follo

Follo

Haugenveien 27, 1423 Ski

follo@lassenteret.no

417 00 120

Kampanjetilbud

Kampanje på
komplette låssystemer

Les mer

Våre ansatte

Kjetil Byman
Avdelingsleder

kjetil.byman@lassenteret.no
900 58 605

Jonny Jensen
Prosjektleder

jonny.jensen@lassenteret.no
477 08 525

Connie Hoffmann Olsen
Montasjeleder, butikk- og systemansvarlig

connie.olsen@lassenteret.no
473 11 672

Jarle Andresen
Prosjektleder

jarle.andresen@lassenteret.no
977 15 406

Knut Gundersen
Prosjektleder

knut.gundersen@lassenteret.no
993 77 531

Raymond Henningsen
Prosjektleder

raymond.henningsen@lassenteret.no
417 00 124

Øyvind Olsen
Montør

oyvind.olsen@lassenteret.no
938 01 666

Anders Hestnes
Montør

anders.hestnes@lassenteret.no
417 00 123

Bjørnar Mørk
Montør

bjornar.mork@lassenteret.no
902 66 844

Bjørn Haukedalen
Montør

bjorn.haukedalen@lassenteret.no
417 00 127

Henrik Kristoffer Horsle
Montør

henrik.horsle@lassenteret.no
417 00 125

Camilla Linnestad Borgerød
Montør

camilla.borgerod@lassenteret.no
465 46 748

Mathias Melgård Baardseng
Lærling

mathias.baardseng@lassenteret.no
417 00 126

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning