Flexi

Kveldroveien 4, 1407 Vinterbro

flexi@lassenteret.no

417 00 044

Andreas Wigen Caspersen
Avdelingsleder

andreas.caspersen@lassenteret.no
417 00 048

Maria F. Pettersen
Administrasjonskoordinator

maria.pettersen@lassenteret.no
414 10 144

Glenn Englund
Salgskonsulent

glenn.englund@lassenteret.no
416 70 854

Morten Dahl
Salgskonsulent

morten.dahl@lassenteret.no
482 46 329

Jens Grøstad
Salgskonsulent

jens.grostad@lassenteret.no
920 61 955

Thorleif  Baumann
Salgskonsulent

thorleif.baumann@lassenteret.no
920 71 144

Aksel Smith Olsen
Lås- og systemansvarlig

aksel.olsen@lassenteret.no
469 41 411

Tommy Olsen
Montasjeleder

tommy.olsen@lassenteret.no
901 30 207

Didrik Danielsen
Montør

didrik.danielsen@lassenteret.no
417 00 043

Anders Svendsen Retvedt
Produksjonsansvarlig

anders.retvedt@lassenteret.no
417 00 151

Sindre Myhre
Produksjonsmedarbeider

sindre.myhre@lassenteret.no
477 09 033

Thomas S. Kristiansen
Produksjonsmedarbeider

thomas.kristiansen@lassenteret.no
455 02 439

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning