Flexi

Kveldroveien 4, 1407 Vinterbro

flexi@lassenteret.no

417 00 044

Gitter

Kveldroveien 4, 1407 Vinterbro

flexi@lassenteret.no

417 00 044

Flexi rullegitter

Flexi vertikalsjalusi

Polyrama rullesjalusi

Flexi fastgitter

Lås og låsprodukter - Privat

Kveldroveien 4, 1407 Vinterbro

flexi@lassenteret.no

417 00 044

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Glass, hagestuer og solavskjerming

Lås og låsprodukter - Næring

Andreas Wigen Caspersen
Avdelingsleder

andreas.caspersen@lassenteret.no
417 00 048

Maria F. Pettersen
Administrasjonskoordinator

maria.pettersen@lassenteret.no
414 10 144

Glenn Englund
Salgskonsulent

glenn.englund@lassenteret.no
416 70 854

Morten Dahl
Salgskonsulent

morten.dahl@lassenteret.no
482 46 329

Thorleif  Baumann
Salgskonsulent

thorleif.baumann@lassenteret.no
920 71 144

Tommy Olsen
Montasjeleder

tommy.olsen@lassenteret.no
901 30 207

Aksel Smith Olsen
Lås- og systemansvarlig

aksel.olsen@lassenteret.no
469 41 411

Magnus Bekkevold
Montør

magnus.bekkevold@lassenteret.no
417 00 063

Christopher Løken
Montør

christopher.loken@lassenteret.no
407 60 584

Øyvind Lorentzen
Montør

oyvind.lorentzen@lassenteret.no
417 00 054

Jonas Stefan Lindstedt
Montør

jonas.lindstedt@lassenteret.no
417 00 049

Henrik Gunneng
Montør

henrik.gunneng@lassenteret.no
452 43 811

Joakim Toftgård
Montør

joakim.toftgard@lassenteret.no
417 00 097

Anders Svendsen Retvedt
Produksjonsansvarlig

anders.retvedt@lassenteret.no
417 00 151

Sindre Myhre
Produksjonsmedarbeider

sindre.myhre@lassenteret.no
477 09 033

Sondre Paulsen
Montør

sondre.paulsen@lassenteret.no
417 00 062

Erik Werner Ugstad
Produksjonsmedarbeider

erik.ugstad@lassenteret.no
920 76 699

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning