Arendal

Åsbieveien 8, 4848 Arendal

arendal@lassenteret.no

417 00 020

Arendal

Våre ansatte

Låssenterets sikkerhetssenter i Arendal – tidligere Arve Karlsen AS – har god lokalkunnskap og nær kontakt med lokale myndigheter, forsikringsselskaper og næringsdrivende. Det stilles høye krav til bedriftsledere og eiere av bygg. Vår bransjeerfaring og førstehåndskunnskap sikrer at løsningene vi leverer for deg møter alle relevante krav og holder et høyt funksjonsnivå.

Vi har et bredt utvalg av lås og beslag i vår butikk på Stoa i Arendal.

Kjetil Aaserud
Avdelingsleder

kjetil@lassenteret.no
901 80 507

Tommy Walle
Butikksjef

tommy@lassenteret.no
417 00 021

Erlend E. Løkamoen
Systemansvarlig

erlend@lassenteret.no
902 06 261

Helge Toft
Montør

helge@lassenteret.no
975 90 911

Frank Cummerow
Montør

frank@lassenteret.no
417 00 022


Stian Løvendahl
Montør

stian.lovendahl@lassenteret.no
417 00 023


Sondre Halvorsen Tjomstøl
Lærling

sondre.tjomstol@lassenteret.no
417 00 024

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank