låssenteret alta

Alta

Betongveien 1, 9515 Alta

alta@lassenteret.no

417 00 065

Låssenteret AS Thermoglass

Thermoglass AS er blitt fusjonert inn som en del av Låssenteret.

Tom-Edvard Simensen
Avdelingsleder

tom-edvard.simensen@lassenteret.no
909 97 164

Tore Furnes Jensen
Driftsleder

tore.jensen@lassenteret.no
915 36 011

Rakel K. Westgaard
Kontor- og regnskapsleder Alta / Kirkenes

rakel.westgaard@lassenteret.no
454 88 143

Anne Grete Kivijervi
Kontor- og lønnsmedarbeider

anne.kivijervi@lassenteret.no
464 32 071

Ingrid Røkenes Nilsen
Administrasjonssekretær

ingrid.nilsen@lassenteret.no
459 19 513

Knut Henry Nilsen
Prosjektleder

knut.nilsen@lassenteret.no
996 90 175

Ørjan Simensen
Prosjektleder

orjan.simensen@lassenteret.no
454 10 551

Stig Arvid Kristensen
Prosjektleder

stig.kristensen@lassenteret.no
922 09 956

Håvar Nyheim
Prosjektleder

havar.nyheim@lassenteret.no
915 89 800

Kennet Mikko
Serviceleder

kennet.mikko@lassenteret.no
952 33 411

Trond Nilsen
Butikk- og systemansvarlig

trond.nilsen@lassenteret.no
970 37 797

Peter Sundby Kivijervi
Butikk- og systemmedarbeider

peter.kivijervi@lassenteret.no
476 52 625

Maj-Turi Lund Olsen
Innramming/Butikk

maj-turi.olsen@lassenteret.no
406 26 499

Mads Vatne-Nilsen
Montør

mads.vatne-nilsen@lassenteret.no
405 23 596

Thor Christian Holten
Montør

thor.holten@lassenteret.no
934 53 118

Torbjørn P. Rasmussen
Montør

torbjorn.rasmussen@lassenteret.no
992 74 935

Tom Kenneth Holten
Montør

tom.holten@lassenteret.no
909 70 680

Gard Even Kristoffersen
Montør

gard.kristoffersen@lassenteret.no
916 07 140

Rolf Arne Heggeli
Montør

rolf.heggeli@lassenteret.no
477 05 053

Simen Rasmussen
Montør

simen.rasmussen@lassenteret.no
992 78 895

Kjell Peder Tangen
Montør

kjell.tangen@lassenteret.no
992 95 230

Ørjan Paulsen
Montør

orjan.paulsen@lassenteret.no
959 29 303

Tom-Are Pedersen
Montør

tom-are.pedersen@lassenteret.no
915 27 496

Tom-Vidar Nordgård
Montør

tom-vidar.nordgard@lassenteret.no
481 41 956

William Arnesen
Låsesmed

william.arnesen@lassenteret.no
960 43 993

Endre Østlyngen
Låsesmed

endre.ostlyngen@lassenteret.no
958 10 070

Terje Johan Jensen
Låsesmed

terje.jensen@lassenteret.no
905 01 524

Alexander Ellingsen
Låsesmed

alexander.ellingsen@lassenteret.no
452 47 706

Marcin Zenon Wisniewski
Montør

marcin.wisniewski@lassenteret.no
968 39 596

Arkadiusz Adam Tarkowski
Montør

arkadiusz.tarkowski@lassenteret.no
464 70 116

Natan Karol Romanowski
Produksjonsassistent

natan.romanowski@lassenteret.no
462 31 373

Kristian Skorpen
Montør

kristian.skorpen@lassenteret.no
922 98 625

Sigve Åkerøy Pettersen
Lærling

sigve.pettersen@lassenteret.no
951 22 044

Johannes Kristoffersen
Lærling

johannes.kristoffersen@lassenteret.no
941 38 286

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank