låssenteret alta

Alta

Skipper Wirkolas vei 11, 9515 Alta

alta@lassenteret.no

417 00 065

Glass, hagestuer og solavskjerming

Lås og låsprodukter - Privat

Skipper Wirkolas vei 11, 9515 Alta

alta@lassenteret.no

417 00 065

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Kampanjetilbud

Kampanje på
komplette låssystemer

Les mer

Låssenteret AS Thermoglass

Thermoglass AS er blitt fusjonert inn som en del av Låssenteret.

Ørjan Simensen
Avdelingsleder

orjan.simensen@lassenteret.no
454 10 551

Tore Furnes Jensen
Driftsleder

tore.jensen@lassenteret.no
915 36 011

Tom-Edvard Simensen
Prosjektleder

tom-edvard.simensen@lassenteret.no
909 97 164

Gard Even Kristoffersen
Prosjektleder

gard.kristoffersen@lassenteret.no
916 07 140

Stig Kristensen
Prosjektleder

stig.kristensen@lassenteret.no
922 09 956

Knut Henry Nilsen
Prosjektleder

knut.nilsen@lassenteret.no
996 90 175

Håvar Nyheim
Prosjektleder

havar.nyheim@lassenteret.no
915 89 800

Håkon Magne Olsen
Prosjektleder

hakon.olsen@lassenteret.no
905 18 046

Ingrid Røkenes Nilsen
Montasjekoordinator

ingrid.nilsen@lassenteret.no
459 19 513

Trond Nilsen
Butikk- og systemansvarlig

trond.nilsen@lassenteret.no
970 37 797

Peter Sundby Kivijervi
Butikk- og systemmedarbeider

peter.kivijervi@lassenteret.no
476 52 625

Kennet Mikko
Serviceleder

kennet.mikko@lassenteret.no
952 33 411

Tom Kenneth Holten
Glassfagarbeider

tom.holten@lassenteret.no
909 70 680

Terje Johan Jensen
Låsesmed

terje.jensen@lassenteret.no
905 01 524

Natan Karol Romanowski
Produksjonsassistent

natan.romanowski@lassenteret.no
462 31 373

Tom-Vidar Nordgård
Låsesmed

tom-vidar.nordgard@lassenteret.no
481 41 956

Mads Vatne-Nilsen
Montør

mads.vatne-nilsen@lassenteret.no
405 23 596

Torbjørn P. Rasmussen
Montør

torbjorn.rasmussen@lassenteret.no
992 74 935

Kjell Peder Tangen
Montør

kjell.tangen@lassenteret.no
992 95 230

Rolf Arne Heggeli
Montør

rolf.heggeli@lassenteret.no
477 05 053

Even Nord Steine
Montør

even.steine@lassenteret.no
417 00 139

Janis Cerkovskis
Montør – Glass

janis.cerkovskis@lassenteret.no
+371 27 88 29 57

Arkadiusz Adam Tarkowski
Montør

arkadiusz.tarkowski@lassenteret.no
464 70 116

Torbjørn Dahl Hammari
Montør

torbjorn.hammari@lassenteret.no
417 00 094

Marcin Zenon Wisniewski
Montør

marcin.wisniewski@lassenteret.no
968 39 596

Ivars  Prokofjevs
Montør – Glass

ivars.prokofjevs@lassenteret.no
+371 26 18 25 99

Janis Cerkovskis
Tilkallingshjelp – Glass

janis.cerkovskis@lassenteret.no

Johanne Simensen Kristiansen
Lærling – Låsesmed

johanne.kristensen@lassenteret.no
417 00 069

Martin Nygård Wahl
Lærling – Låsesmed

martin.wahl@lassenteret.no
417 00 079

Johannes Kristoffersen
Lærling – Glassfag

johannes.kristoffersen@lassenteret.no
941 38 286

Bjørn Olaf Lundheim
Lærling – Glassfag

bjorn.lundheim@lassenteret.no
417 00 067

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning