låssenteret ålesund

Ålesund

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

alesund@lassenteret.no

417 00 050

Lås og låsprodukter - Privat

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

alesund@lassenteret.no

417 00 050

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Kampanjetilbud

Kampanje på
komplette låssystemer

Les mer

Våre ansatte

Tore Årsnes
Avdelingsleder

tore.arsnes@lassenteret.no
917 14 766

Ståle Lingaas
Prosjektleder

stale.lingaas@lassenteret.no
936 72 339

Bjørn Martin Holen
Montasjeleder

bjorn.holen@lassenteret.no
417 00 052

Pål Urkedal
Butikk- og systemansvarlig

pal.urkedal@lassenteret.no
932 13 638

Signe Holm
Butikk- og systemmedarbeider

signe.holm@lassenteret.no
936 03 431

Lasma Stala
Butikk- og systemmedarbeider

lasma.stala@lassenteret.no
450 87 556

Magnus Aase
Prosjektleder

magnus.aase@lassenteret.no
902 69 001

Saulus Vaitelis
Tekniker

saulus.vaitelis@lassenteret.no
970 98 669

Bjørnar Løndal
Tekniker

bjornar.londal@lassenteret.no
905 22 440

Johnny Berg
Tekniker

johnny.berg@lassenteret.no
928 80 770

Finn Marius Hatlebakk
Tekniker

finn.hatlebakk@lassenteret.no
996 28 041

Robert Solevåg
Tekniker

robert.solevag@lassenteret.no
913 40 411

Roar Vikås
Servicetekniker

roar.vikas@lassenteret.no
970 45 566

Alexander Emblem Rye
Tekniker

alexander.rye@lassenteret.no
957 24 366

Marcus Ommedal
Montør

marcus.ommedal@lassenteret.no
404 66 650

Aaron Niklas Rogne
Lærling låsesmed

aron.rogne@lassenteret.no
903 63 006

Vebjørn Tomren
Lærling

vebjorn.tomren@lassenteret.no
926 05 939

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning