Ålesund

Avdeling Ålesund

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

Postboks 7707, Spjelkavik, 6022 Ålesund

E-post: alesund@lassenteret.no
Telefon: 417 00 050

Åpningstider: 08:00 – 16:00 

Frode Urkedal
Avdelingsleder

frode.urkedal@lassenteret.no
 928 55 111

Ståle Lingaas
Service-koordinator

stale.lingaas@lassenteret.no
936 72 339

Svein Urkedal
Prosjektleder

svein.urkedal@lassenteret.no
926 86 527

Terje Bjerkvik
Prosjektleder

terje.bjerkvik@lassenteret.no
970 98 669

Tore Årsnes
Serviceleder

tore.arsnes@lassenteret.no
917 14 766

Pål Urkedal
Butikk- og systemansvarlig

pal.urkedal@lassenteret.no
932 13 638

Lasma Stala
Butikk- og systemmedarbeider

lasma.stala@lassenteret.no
450 87 556

Signe Holm
Butikk- og systemmedarbeider

signe.holm@lassenteret.no
936 03 431

Jan Olav Hasåsmyr
Tekniker

jan.hasasmyr@lassenteret.no
984 10 703

Knut-Erik Malmedal
Tekniker

knut.malmedal@lassenteret.no
969 05 901

Laurits Ramstad Måseidvåg
Lærling

laurits.maseidvag@lassenteret.no
957 24 366

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
Trioving Sikkerhetsseter
nkom
startbank