låssenteret oslo lindeberg

Oslo Lindeberg

Jerikoveien 14, 1067 Oslo

oslo.lindeberg@lassenteret.no

417 00 185

André Strandberg
Avdelingsleder – Låsesmed

andre.strandberg@lassenteret.no
408 05 920

Joakim Lindberg
Prosjektleder

joakim.lindberg@lassenteret.no
941 70 407

Lene Ekelund
Service- og Montasjeleder

lene.ekelund@lassenteret.no
954 58 228

Torstein Reiersen
Prosjektleder – Låsesmed

torstein.reiersen@lassenteret.no
408 05 919

Lars Daniel Vellene Slåttekjær
Prosjektleder – Låsesmed

lars.slattekjaer@lassenteret.no
417 00 189

Anny Bjerklisveen
Kalkulatør

anny.bjerklisveen@lassenteret.no
408 00 237

Arild Throndsen
Prosjektleder – Låsesmed

arild.throndsen@lassenteret.no
417 00 188

Daniel Tollefsen
Tekniker

daniel.tollefsen@lassenteret.no
408 05 916

Dainius Jurkonis
Montør

dainius.jurkonis@lassenteret.no
408 05 934

Florian Buica
Lærling – låsesmed

florian.buica@lassenteret.no
406 13 509

Krystian Czubak
Lærling – låsesmed

krystian.czubak@lassenteret.no
458 65 381

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning