låssenteret trondheim strinda

Trondheim Strinda

Ingvald Ystgaards veg 23, 7047 Trondheim

trondheim.strinda@lassenteret.no

417 00 085

Frode Larsen
Avdelingsleder

frode.larsen@lassenteret.no
944 30 645

Vidar Magnussen
Prosjektleder/Konsulent

vidar.magnussen@lassenteret.no
414 68 272

Jan Gimse
Prosjektleder

jan.gimse@lassenteret.no
417 00 087

Rune Uthus
Prosjektleder

rune.uthus@lassenteret.no
908 92 484

Gustav Rogstad
Prosjektleder

gustav.rogstad@lassenteret.no
417 00 089

Elin Endal
Prosjektleder

elin.endal@lassenteret.no
919 11 006

Aleksander Dolmseth Myrold
Montør

aleksander.myrold@lassenteret.no
465 44 751

Stephan Weltsch
Montør/Tekniker

stephan.weltsch@lassenteret.no
417 00 086

Magne Granøien
Montør/Tekniker

magne.granoien@lassenteret.no
412 01 649

Rune Kleveland
Montør

rune.kleveland@lassenteret.no
417 00 084

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning