låssenteret trondheim strinda

Trondheim Strinda

Ingvald Ystgaards veg 23, 7047 Trondheim

trondheim.strinda@lassenteret.no

417 00 085

Lås og låsprodukter - Privat

Ingvald Ystgaards veg 23, 7047 Trondheim

trondheim.strinda@lassenteret.no

417 00 085

Nøkkelsliping 

Safe service

Nøkkelsafe

Elektronisk lås

Boligsikring

OBOS-nøkkel

Lås og låsprodukter - Næring

Elin Endal
Avdelingsleder

elin.endal@lassenteret.no
919 11 006

Frode Larsen
Prosjektleder

frode.larsen@lassenteret.no
944 30 645

Jan Gimse
Prosjektleder

jan.gimse@lassenteret.no
417 00 087

Rune Uthus
Serviceansvarlig

rune.uthus@lassenteret.no
908 92 484

Stephan Weltsch
Prosjektleder

stephan.weltsch@lassenteret.no
417 00 086

Didrik Danielsen
Montør

didrik.danielsen@lassenteret.no
417 00 043

Odd Terje Skogheim
Tekniker

odd.skogheim@lassenteret.no
417 00 072

Aleksander Dolmseth Myrold
Montør

aleksander.myrold@lassenteret.no
465 44 751

Magne Granøien
Montør/Tekniker

magne.granoien@lassenteret.no
412 01 649

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank
Sentral godkjenning