låssenteret trondheim strinda

Trondheim Strinda

Ingvald Ystgaards veg 23, 7047 Trondheim

trondheim.strinda@lassenteret.no

417 00 085

Frode Larsen
Avdelingsleder

frode.larsen@lassenteret.no
944 30 645

Vidar Magnussen
Prosjektleder/Konsulent

vidar.magnussen@lassenteret.no
414 68 272

Jan Gimse
Prosjektleder

jan.gimse@lassenteret.no
417 00 087

Joakim Günther
Montør/Tekniker

joakim.gunther@lassenteret.no
478 68 011

Magne Granøien
Montør/Tekniker

magne.granoien@lassenteret.no
986 98 127

Stephan Weltsch
Montør/Tekniker

stephan.weltsch@lassenteret.no
417 00 086

Aleksander Dolmseth Myrold
Lærling – låsesmed

aleksander.myrold@lassenteret.no
465 44 751

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


    Norske Låsesmeder
    Mesterbrev
    nkom
    startbank
    startbank
    startbank