Sikkerhetstekniker

Avdeling Bergen, Søreide 

Stilling: Sikkerhetstekniker
Arbeidstid: Heltid
Sted: Bergen, Søreide

Søknader vurderes fortløpende

Henvendelser kan rettes til avdelingsleder Geir Boge. Søknad og CV kan sendes snarest, og innen 30.6.2019

Telefon: 474 60328
Epost: geir.boge@lassenteret.no

Er du interessert i elektromekanikk?
Vil du jobbe i et selskap i sterk vekst?

Da har vi en spennende jobb ledig i Bergen, ved vår avdeling på Søreide, som  

SIKKERHETSTEKNIKER

Låssenteret er en godkjent opplæringsbedrift, mesterbedrift og FG godkjent bedrift med medlemskap i Foreningen Norske Låsesmeder.

Som Sikkerhetstekniker vil du jobbe med installasjon og service av helhetlige sikkerhets-løsninger. Du er vår representant utad og ansvarlig for å utføre dine oppdrag på en effektiv og nøyaktig måte. Orden og god fremtreden, samt plettfri vandel er en selvfølge. Sikkerhetstekniker rapporterer til Montasjeleder.

Viktigste arbeidsoppgaver vil være installasjon og service av:

  • Elektromekaniske produkter som dørautomatikk, elektromekanisk lås, adgangskontroll, porttelefon, CCTV og alarm.
  • Mekanisk lås, låssystemer, beslag og andre sikkerhetsprodukter.

Motivasjon, læringsvilje og interesse kan veie opp for manglende formell kompetanse.

Følgende kvalifikasjoner er ønskelige men ikke avgjørende.

  • Erfaring med løsninger og produkter innen adgangskontroll, alarmsystemer, automatikk, elektroniske og mekaniske låssystemer.
  • Erfaring med svakstrøm.
  • Relevant fagbrev/ svennebrev slik som låsesmed, telekommunikasjon, dataelektroniker, elektriker vil være en fordel.
  • God data- og nettverkskunnskap.

Plettfri vandel; uttømmende politiattest må leveres før ansettelse, og førerkort klasse B er et krav.

For å lykkes i stillingen mener vi det er viktig at: Du kan arbeide selvstendig, er kreativ og løsningsorientert. Du har interesse og engasjement for jobben din, er ansvarsbevisst og har klare krav til egen kvalitet. Du er tillitsskapende og bevisst på å bidra til et godt arbeidsmiljø sammen med dine kollegaer. Du er fleksibel i forhold til forefallende arbeidsoppgaver og overholder tidsfrister. Du bidrar til at bedriften oppnår sine målsetninger, både kvantitative og kvalitative, og liker å yte topp service, overfor våre kunder og samarbeidspartnere, så vel som egne kollegaer.

Vi tilbyr:

Godt arbeidsmiljø og kompetente kollegaer med engasjement og yrkesstolthet. Konkurransedyktige betingelser, forsikring og pensjonsvilkår i henhold til bransjens standard, og relevant arbeidsutstyr.

Arbeidssted er Bergen og omegn. Reiseaktivitet må påregnes. Tiltredelse snarest.

Låssenteret er medlem i Foreningen Norske Låsesmeder og oppfyller alle kvalifikasjoner for mesterbrev. Vi er også autorisert TrioVing sikkerhetssenter, og kan tilby konsulentbistand, levering og montering av utstyr for offentlige bygg, bedrifter og boliger.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank

Kristiansund

Nordmørsveien 71A, 6517 Kristiansund N

kristiansund@lassenteret.no
417 00 070

Molde

Fannestrandvegen 55, 6415 Molde

molde@lassenteret.no
417 00 060

Ålesund

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

alesund@lassenteret.no
417 00 050

Ulsteinvik

Storehølvegen 21, 6065 Ulsteinvik

ulsteinvik@lassenteret.no
417 00 040

Bergen Søreide

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend

bergen@lassenteret.no
417 00 100

Haugesund

Raglamyrveien 11, 5536 Haugesund

haugesund@lassenteret.no
417 00 180

Marvik

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

marvik@lassenteret.no
417 00 175

Stavanger

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

stavanger@lassenteret.no
417 00 030

Sandnes

Brannstasjonveien 21, 4312 Sandnes

sandnes@lassenteret.no
417 00 170

Kristiansand

Vige Havnevei 6, 4633 Kristiansand

kristiansand@lassenteret.no
417 00 190

Arendal

Åsbieveien 8, 4848 Arendal

arendal@lassenteret.no
417 00 020

Kongsberg

Skolegata 2, 3611 Kongsberg

kongsberg@lassenteret.no
417 00 130

Oslo Kalbakken

Stålfjæra 9, 0975 Oslo

oslo@lassenteret.no
417 00 010

Oslo Tveita

Tvetenveien 164, 0671 Oslo

tveita@lassenteret.no
417 00 160

Follo

Haugenveien 25/27, 1400 Ski

follo@lassenteret.no
417 00 120

Fredrikstad

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebakk

fredrikstad@lassenteret.no
417 00 140

Halden

Walkers gate 12, 1771 Halden

halden@lassenteret.no
417 00 150

Administrasjon

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend