Regnskapsmedarbeider

Avdeling Administrasjon 

Stilling: Regnskapsmedarbeider
Arbeidstid: Heltid
Sted: Bergen, Søreide

Søknader vurderes fortløpende

Henvendelser kan rettes til HR & Kvalitetsdirektør Jorunn Svidal. Søknad og CV kan sendes snarest.

Telefon: 98287372
E-post: jorunn.svidal@lassenteret.no

Er du den strukturerte og erfarne regnskapsmedarbeideren vi trenger? 

Vi er i sterk vekst og ønsker oss enda en regnskapsmedarbeider som kan bidra med humør, energi og fagkunnskap ved vårt hovedkontor i Bergen

Er du den vi trenger vil vi du søker som   

 

REGNSKAPSMEDARBEIDER

Som Regnskapsmedarbeider vil du jobbe med regnskapsføring for alle våre avdelinger. Du inngår i vår regnskapsavdeling som er en del av administrasjonen for Låssenteret. Orden og god fremtreden, samt plettfri vandel er et krav. Regnskapsmedarbeider rapporterer til Regnskapsansvarlig.

Viktigste arbeidsoppgaver vil være:

  • Løpende regnskapsføring for alle våre avdelinger.
  • Avstemminger, oppfølging, rapportering.
  • Lønnskjøring, reiseoppgjør, skatter og avgifter.
  • Regnskapsmessig bistand til våre avdelinger.
  • Bistå regnskapsansvarlig med forefallende daglige oppgaver.
  • Bistå ved rapportering og klargjøring til årsoppgjør.

Ønskede kvalifikasjoner:

  • Bachelor innen regnskap/ økonomi. Dokumentert erfaring innen regnskap og lønn kan kompensere for manglende utdannelse.
  • Minimum 3 års erfaring innen regnskapsføring.
  • Gjerne autorisert regnskapsfører.
  • Gode IT-kunnskaper, Excel og erfaring med bruk av regnskapsprogrammer.
  • Erfaring med Uni Micro.
  • Du må beherske flytende norsk skriftlig og muntlig

Vi tror det er viktig at:

Du kan arbeide selvstendig, er nøyaktig og effektiv. Du er ansvarsbevisst og har klare krav til egen kvalitet, er tillitsskapende og bevisst på å bidra til et godt arbeidsmiljø sammen med dine kollegaer. Du er fleksibel i forhold til forefallende arbeidsoppgaver og overholder tidsfrister. Du bidrar til at bedriften oppnår sine målsetninger, både kvantitative og kvalitative, og yter topp service, overfor våre kunder og samarbeidspartnere, så vel som egne kollegaer.

Vi tilbyr:

Godt arbeidsmiljø og kompetente og engasjerte kollegaer. Konkurransedyktige betingelser, forsikring og pensjonsvilkår i henhold til bransjens standard, og relevant moderne arbeidsutstyr.

Låssenteret er medlem i Norsk Låsesmedforening og oppfyller alle kvalifikasjoner for mesterbrev. Vi er også autorisert TrioVing sikkerhetssenter, og kan tilby konsulentbistand, levering og montering av utstyr for offentlige bygg, bedrifter og boliger.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank

Kristiansund

Nordmørsveien 71A, 6517 Kristiansund N

kristiansund@lassenteret.no
417 00 070

Molde

Fannestrandvegen 55, 6415 Molde

molde@lassenteret.no
417 00 060

Ålesund

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

alesund@lassenteret.no
417 00 050

Ulsteinvik

Storehølvegen 21, 6065 Ulsteinvik

ulsteinvik@lassenteret.no
417 00 040

Bergen Søreide

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend

bergen@lassenteret.no
417 00 100

Haugesund

Raglamyrveien 11, 5536 Haugesund

haugesund@lassenteret.no
417 00 180

Marvik

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

marvik@lassenteret.no
417 00 175

Stavanger

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

stavanger@lassenteret.no
417 00 030

Sandnes

Brannstasjonveien 21, 4312 Sandnes

sandnes@lassenteret.no
417 00 170

Kristiansand

Vige Havnevei 6, 4633 Kristiansand

kristiansand@lassenteret.no
417 00 190

Arendal

Åsbieveien 8, 4848 Arendal

arendal@lassenteret.no
417 00 020

Kongsberg

Skolegata 2, 3611 Kongsberg

kongsberg@lassenteret.no
417 00 130

Oslo Kalbakken

Stålfjæra 9, 0975 Oslo

oslo@lassenteret.no
417 00 010

Oslo Tveita

Tvetenveien 164, 0671 Oslo

tveita@lassenteret.no
417 00 160

Follo

Haugenveien 25/27, 1400 Ski

follo@lassenteret.no
417 00 120

Fredrikstad

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebakk

fredrikstad@lassenteret.no
417 00 140

Halden

Walkers gate 12, 1771 Halden

halden@lassenteret.no
417 00 150

Administrasjon

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend