Prosjektleder

Avdeling Bergen, Åsane 

Stilling: Prosjektleder
Arbeidstid: Heltid
Sted: Bergen, Åsane

Søknader vurderes fortløpende.

Søknadsfrist: 20. februar.

Vennligst send CV og kortfattet søknad på e-post til avdelingsleder, Geir Boge.

E-post: geir.boge@lassenteret.no

Tlf: 474 60328

Finner du det spennende å jobbe med prosjektstyring?

Er du opptatt av å finne de beste løsningene?

Vi har stadig økende oppdragsmengde og skal nå ansette  

 

PROSJEKTLEDER

Som Prosjektleder vil du jobbe med salg og oppfølging av egne prosjekter. Du er ansvarlig for å ivareta eksisterende kundeportefølje, samt jobbe mot nye potensielle kunder, med hovedvekt på prosjektmarkedet. Prosjektleder er ansvarlig for prosjektet i hele fasen fra innsalg og tilbud til ferdigstillelse. Prosjektleder skal bidra til at bedriften totalt sett har en solid ordrereserve, og når sine omsetningsmål, og er ansvarlig for sitt eget salgsbudsjett. Du er vår representant utad og ansvarlig for å utføre dine oppdrag på en effektiv og nøyaktig måte. Orden og god fremtreden, samt plettfri vandel er et krav. Prosjektleder rapporterer til Avdelingsleder.

 

Viktigste arbeidsoppgaver vil være:

  • Salg og prosjektering av større og mindre prosjekter og oppdrag.
  • Kvalitetssikre alle detaljer i egne prosjekter fra innsalg til ferdigstillelse.
  • Overvåke markedet, ha tett dialog med våre kunder og samarbeidspartnere og ha førstehåndskunnskap om hvilke løsninger vi kan tilby.
  • Ivareta alle type henvendelser inklusiv serviceoppdrag.

 

Motivasjon, læringsvilje og interesse kan veie opp for manglende formell kompetanse.

Følgende kvalifikasjoner er ønskelige men ikke avgjørende

  • Erfaring med å jobbe med prosjektstyring.
  • Erfaring fra lås-, automatikk-, alarm- eller adgangskontrollbransjen.
  • Relevant fagbrev/ svennebrev vil være en fordel.

 

Plettfri vandel og førerkort klasse B er et krav.

Du må kunne snakke og skrive flytende norsk.

For å lykkes i stillingen mener vi det er viktig at: Du kan arbeide selvstendig, er kreativ og løsningsorientert. Du er ansvarsbevisst og har klare krav til egen kvalitet, er tillitsskapende og bevisst på å bidra til et godt arbeidsmiljø sammen med dine kollegaer. Du er fleksibel i forhold til forefallende arbeidsoppgaver og overholder tidsfrister. Du bidrar til at bedriften oppnår sine målsetninger, både kvantitative og kvalitative, og yter topp service, overfor våre kunder og samarbeidspartnere, så vel som egne kollegaer.

Vi tilbyr: Godt arbeidsmiljø og kompetente kollegaer. Konkurransedyktige betingelser, forsikring og pensjonsvilkår i henhold til bransjens standard, og relevant arbeidsutstyr.

Arbeidssted er ved vår avdeling Bergen, Åsane. Reiseaktivitet må påregnes.

Tiltredelse snarest.

Låssenteret er medlem i Foreningen Norske Låsesmeder og oppfyller alle kvalifikasjoner for mesterbrev. Vi er også autorisert TrioVing sikkerhetssenter, og kan tilby konsulentbistand, levering og montering av utstyr for offentlige bygg, bedrifter og boliger.

Norske Låsesmeder
Mesterbrev
nkom
startbank
startbank
startbank

Kristiansund

Nordmørsveien 71A, 6517 Kristiansund N

kristiansund@lassenteret.no
417 00 070

Molde

Fannestrandvegen 55, 6415 Molde

molde@lassenteret.no
417 00 060

Ålesund

Brusdalsvegen 169, 6011 Ålesund

alesund@lassenteret.no
417 00 050

Ulsteinvik

Storehølvegen 21, 6065 Ulsteinvik

ulsteinvik@lassenteret.no
417 00 040

Bergen Søreide

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend

bergen@lassenteret.no
417 00 100

Haugesund

Raglamyrveien 11, 5536 Haugesund

haugesund@lassenteret.no
417 00 180

Marvik

Kvalebergveien 21, 4016 Stavanger

marvik@lassenteret.no
417 00 175

Stavanger

Forusbeen 80, 4033 Stavanger

stavanger@lassenteret.no
417 00 030

Sandnes

Brannstasjonveien 21, 4312 Sandnes

sandnes@lassenteret.no
417 00 170

Kristiansand

Vige Havnevei 6, 4633 Kristiansand

kristiansand@lassenteret.no
417 00 190

Arendal

Åsbieveien 8, 4848 Arendal

arendal@lassenteret.no
417 00 020

Kongsberg

Skolegata 2, 3611 Kongsberg

kongsberg@lassenteret.no
417 00 130

Oslo Kalbakken

Stålfjæra 9, 0975 Oslo

oslo@lassenteret.no
417 00 010

Oslo Tveita

Tvetenveien 164, 0671 Oslo

tveita@lassenteret.no
417 00 160

Follo

Haugenveien 25/27, 1400 Ski

follo@lassenteret.no
417 00 120

Fredrikstad

Trykkeriveien 6, 1653 Sellebakk

fredrikstad@lassenteret.no
417 00 140

Halden

Walkers gate 12, 1771 Halden

halden@lassenteret.no
417 00 150

Administrasjon

Ytrebygdsvegen 11, 5251 Søreidgrend