Sandnes

Avdeling Sandnes

Brannstasjonsveien 21, 4312 Sandnes

E-post: sandnes@lassenteret.no
Telefon: 417 00 170

Åpningstider: 07:00 – 15:00 

Låssenterets avdeling i Sandnes er tidligere Optimera Sikring & Lås AS.

Stig Falk
Avdelingsleder

stig@lassenteret.no
417 00 031

Marit Meinich-Bache
Økonomimedarbeider

marit.meinich-bache@lassenteret.no
907 65 501

Leon Larsen
Prosjektleder

leon.larsen@lassenteret.no
960 41 804

Hans Olaf Myrvang
Prosjektleder

hans.myrvang@lassenteret.no
917 30 801

Reidar Rage
Prosjektleder

reidar.rage@lassenteret.no
970 36 790

Inger Brit Egeland
Butikkansvarlig

inger.egeland@lassenteret.no
476 54 632

Ann Karin Rødberg
Systemmedarbeider

ann.rodberg@lassenteret.no
476 55 831

Send oss en melding

… så kommer vi tilbake til deg. Ønsker du å snakke med noen med det samme kan du også ringe oss.


Norske Låsesmeder
Mesterbrev
Trioving Sikkerhetsseter
nkom
startbank
startbank